Iesaki un Nopelni

Cik Rīgas mājokļu īpašniekus Jūs pazīstiet? Palīdziet viņiem nopelnīt līdz pat 85% vairāk, savukārt mēs Jums par katru ieteikto īpašnieku sniegsim €100 dāvanu!

  Noteikumi un Nosacījumi
  1. Lai kvalificētos, kā veiksmīgs ieteikums, jūsu norādītajam jaunajam klientam jāparaksta īpašuma pārvaldības līgums vismaz uz 12 nedēļām ar Flatiro. Šo līgumu nedrīkst lauzt vismaz 12 nedēļas un šim dzīvoklim ir jābūt pieejamam rezervācijām AirBnB, Booking.com, Expedia un citos portālos vismaz 8 nepārtrauktas nedēļas.
  2. Īpašumam jāatbilst Flatiro pakalpojumu sniegšanas kritērijie un kvalitātei, piemēram, tam jābūt labā stāvoklī, mēbelētam, jāatrodas Flatiro pakalpojumu sniegšanas reģionā. Īpašumu piemērotību izskata un nosaka Flatiro kompetentie vērtētāji un sniedz atbildī par to 24 H laikā.
  3. Persona, kas iesaka nekustamo īpašumu Flatiro, nevar gūt labumu no atlīdzības, ja norādītais nekustamais īpašums pieder viņam, tuviem ģimenes locekļiem vai arī ja tas ir kopīpašnieks.
  4. Ieteikuma atlīdzība tiek izmaksāta tikai vienu reizi par katru nekustamo īpašumu un tiek piešķirta tikai pirmajai personai, kas iesaka nekustamo īpašumu Flatiro.
  5. Atlīdzība par ieteikumu tiks pārskaitīta uz ieteicēja izvēlēto bankas kontu ar bankas pārskaitījumu. Ieteicējam tiks pārskaitīti 20 EUR pēc līguma parakstīšanas un atlikušie 80 EUR pēc 12 nepārtrauktām izīrēšanas nedēļām.