par mums

Par mums

Bērnībā vērojām, kā mūsu vecāki apsaimnieko savus nekustamos īpašumus un redzējām, kam jāiziet cauri, lai nodrošinātu stabilus, patstāvīgus un tirgum atbilstošus ienākumus. Satikāmies vidusskolā un pēc vairākiem draudzības gadiem izlēmām paši savus spēkus izmēģināt nekustamo īpašumu tirgū. Sākām ar ilgtermiņa īres dzīvokļu pārvaldīšanu. Kad izveidoja AirBnB platformu, parādījās jaunas iespējas, kā pelnīt ar savu nekustamo īpašumu.
armands gailums
kristaps jansons
Viss sākās ar to, ka paši savus nekustāmos īpašumus ievietojām īstermiņa īres portālos. Stāstījām draugiem, ka tā ir lieliska iespēja un ar to var nopenīt vairāk nekā izīrējot īpašumu ilgermiņā. Bet bieži vien atbilde skanēja šādi: “Tas ir kaut kas jauns, ilgtermiņa īre šķiet drošāka, un ja godīgi, tad man nav laiks ar to nodarboties, kur nu vēl pēc katra viesa braukt un tīrīt”. Tajā pašā laikā parādījās paziņas, kuras mums uzticējās un nopelnīja uz pusi vairāk nekā līdz šim, īrējot ilgtermiņā.
Papildus bija cilvēki, kas centās pēc krīzes laika, pārdot savus īpašumus, kamēr meklēja potenciālo pircēju un kārtoja nepieciešamos dokumentus, izmantoja mūsu palīdzību īstermiņa izīrēšanā, rezultātā līdz brīdim, kad īpašums pārgāja cita īpašnieka rīcībā, tas turpināja pelnīt. Bija arī gadijumi, kad nākošais īpašnieks turpināja izmantot mūsu pakalpojums, redzot kādu servisu un iespējas mēs sniedzam. Sākotnēji uzkopšanas servisu nepiedāvājām, bet vadoties pēc pieprasījuma un cilvēku vēlmes visu automatizēt, izveidojām savu uzkopšanas sistēmu un kvalitātes kritērijus.
pelni ar dzīvokli
Mums nekustamo īpašumu pārvaldīšana ir sirdslieta. Tas nav tikai darbs, bet arī hobijs. Paši esam dzīvojuši vairākās valstīs un pieredzējuši negatīvas pieredzes ar namsaimniekiem, kā arī krāpniekiem. Tieši tādēļ jau no paša sākuma izvirzījām mērķus. Pirmkārt, vēlamies Rīgas un Latvijas mājokļu īpašniekiem palīdzēt droši un ērti iegūt lielākus ienākumus no sava īpašuma, nemainot savu ikdienas ritmu. Otrkārt, vēlamies nodrošināt neaizmirstamas uzturēšanās pieredzes ceļotājiem.
500+
Piecu zvaigžņu atsauksmes
6
Cilvēku komanda
1260
Apkalpotu Viesu
Mūsu partneri
Sadarbojamies ar luksusa servisa un produktu partneriem
background
Saņemiet bezmaksas aprēķinu

    * Uzzini cik vari nopelnīt nopelnīt ar savu nekustamo īpašumu.