Kad Jūs izvēlaties dzīvokli,  viens no galvenajiem jautājumiem ir – cik jaunu un modernu projektu izvēlēties? Jaunajā projektā, vai tomēr vecākā, bet pārbaudītā ēkā, šīs izvēles priekša noteikti ir bijis ikviens, kurš vēlas iegādāties dzīvokli. Katram ir savi plusi un savi mīnusi, bet šajā rakstā uzzināsiet, kāpēc labāk izvēlēties jauno projektu. Kā arī sīkāk apskatīsim populārākos un cilvēku atzītākos jaunos projektus Rīgā.

Kādēļ jaunie daudzīvokļu māju projekti ir vilinošāki?

Jaunie projekti  atstāj iespaidu uz ikvienu, jo tie ir moderni, ar jaunām tehnoloģijām un, protams, izveidoti tieši priekš tagadnes, kas nozīmē, ka blakus ir laba infrastruktūra, tie ir droši un praktiski. Zemāk uzzināsi konkrētus plusus, kādēļ izvēlēties jauno projektu daudzīvokļu mājas.

Izmaksas

Jaunie projekti ir ar tikko remontētām istabām, kas nozīmē, ka gan aprīkojums, gan materiāli ir jauni.  Šajos dzīvokļos  Jums nekas nebūs jāmaina 10 līdz 15 gadus, tādēļ arvien vairāk cilvēku, kas vēlas iegādāties vai īrēt dzīvokļus, izvēlas jaunos projektus, jo uzskata, ka uzturēšanas izmaksas būs zemākas. Kā arī cilvēki, kuri pārvācas ļoti bieži, vēlas ievākties dzīvoklī, kurā vairs nekas nav jāremontē.

Papildus labumi

Jaunie projekti parasti nāk ar papildus ekstrām, piemēram, infrastruktūra ir ļoti attīstīta un viss nepieciešamais ir netālu no Jums. Jaunie projekti sevī ietver arī zaļo zonu un bērnu spēļu laukumus, kas ir svarīgi ģimenēm ar bērniem. Un, protams, arī autostāvvieta, kas mūsdienās ir neatņemama sastāvdaļa. Vairākumam dzīvokļu ir arī balkoni, kur baudīt rīta kafiju vai saulrietu.

Ieguvumi

Neatkarīgi no tā vai vēlaties iegādāties, vai īrēt dzīvokli jaunajos projektos, ir svarīgi zināt, ka tiem ir lielāki amortizācijas ieguvumi. Ja skatās no ieguldītāju puses, tad tie spēj kompensēt īpašuma turēšanas izmaksas ar nodokļu nolietojuma priekšrocībām. Bet skatoties no īrētāja puses, Jums nebūs jāuztraucas par to, ka kādu dienu Jūsu māju, kurā atrodas Jūsu dzīvoklis, pēkšņi nojauc vai tas tiek izmantota citām vajadzībām.

Drošība un aizsardzība

Liels uzsvars tiek liks uz drošību. Tas nozīmē, ka jaunie projekti tiek aizsargāti gan ar video novērošanas kamerām, gan mūsdienīgām dzīvokļu un pašu māju slēdzenēm. Vairākos projektos tiek iekļauti arī apsargi, kuri neielaiž katru personu vestibilā, ja tai nav nepieciešamības tur atrasties, kā arī apsargā pašu māju teritoriju.

Kredīts

Vairākas bankas dod izdevīgākus kredīta nosacījumus, ja klients vēlas nopirkt dzīvokli jaunajos projektos. Ir vairākas atlaides un īpašie piedāvājumi, kā arī pat bezmaksas vērtējumi un citi labumi, ko vairākas kredītiestādes piedāvā.

Zemāk apkopoti cilvēku iecienītākie jaunie projekti Rīgā:

Cilvēku iecienītākie jaunie projekti Rīgā (daudzdzīvokļu māju projekti):

Jaunā Teika

jaunā teika

Šis rajons strauji attīstās un aug. Tas ir viens no pieprasītākajiem gan biznesa vidū kā biroju rajons, gan arī kā vieta, kur meklēt jaunu dzīvesvietu. Ēkas ir būvētas ar augstu kvalitāti un ar ļoti sakoptu apkārtējo teritoriju.

Trebū Home

Jaunie projekti - Trebū Home

Daugavas labā krasta piecstāvu daudzīvokļu mājas ir vienas no zaļākajām. To teritorijā paredzēta vairāk nekā 10 hektāru plaša zaļā zona. Šis projekts vēl nav pabeigts, jo nākamo 10 gadu laikā tiks būvētas vēl aptuveni 20 ēkas, kur būs izvietoti gan dzīvokļi, gan biroja telpas.

Gaiļezera nami

Jaunie projekti - Gaiļezera nami

Šie dzīvojamie objekti atrodas ļoti zaļā apkārtnē, kur blakus atrodas arī pats Gaiļezers. Dzīvokļi ir ar balkoniem, no kuriem paveras skaists skats uz ezeru, kā arī uz mežiem un pļavām. Šis jaunais projekts ir piemērots dažāda izmēra ģimenēm, jo dzīvokļu platību iespējas pieejamas plašā amplitūdā.

Skanstes Parks

Jaunie projekti - Skanstes parks

Šo projektu ir vērts apsvērt, ja Jums ir svarīga guļamistaba, kurā ir ģērbtuves telpa(master bedroom). Daudzdzīvokļu māju projekti ir dažādi, bet šis atšķiras ar savu plašumu, jo griestu augstums ir 2,90m.

Liepziedi

Jaunie projekti - Liepziedi

Viens no populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem projektiem, kas atrodas blakus “Filozofu rezidencei” ir projekts “Liepziedi”. Šis projekts radīts ar domu, lai tas būtu praktisks, ar labu energoefektivitāti un tajā būtu pieejamas daudzveidīgas dzīvojamās platības. Nebrīnieties, ja dzīvokļi vairs nav pieejami, jo šos “izķer” ļoti ātri.

Jaunie projekti Pārdaugavā

Kalnciema kvartāla rezidences

Kalnciema kvartāla rezidences

Šis projekts ir pilnībā renovēta kādreizējā “Rita” tekstilizstrādājumu fabrika. Ēkas ir atjaunotas un jau tagad tas ir skaists jaunais projekts labā, kā arī potenciāli apdzīvotā rajonā – Kalnciemā. Šo projektu veido trīs četrstāvu dzīvojamās ēkas. Jaunie projekti Pārdaugavā arvien ātrāk attīstas un šis ir lielisks piemērs.

Promenāde

Jaunie projekti - Promenāde

Jaunie projekti Pārdaugavā ir daudz, bet šis noteikti ir viens no ekskluzīvākajiem un arī dārgākajiem jaunajiem projektiem Rīgā atrodas Promenādē. Šajos dzīvokļos iespējams ļaut vaļu fantāzijai, jo dzīvokļa griestu augstums sasniedz pat 6 metrus. Dažiem no tiem ir arī terases/balkoni ar plašu skatu uz Daugavu un Rīgas sirdi – Vecrīgu.

Filozofu Rezidence

Filozofu rezidence

Šīs daudzdzīvokļu mājas ir ar ideju “cilvēks, kas seko savam ceļam, savai izvēlei, savai filozofijai”. Šīs ēkas forma atgādina grāmatu kaudzi, kur katrs stāvs ir kā jauna grāmata, jauns stāsts. Dzīvokļi pieejami dažādos izmēros. Ir arī īpašie penthouse jeb villas tipa dzīvokļi ar 100-200 kvadrātmetru lielām terasēm, kuras sevī ietver baseinu un solāriju.

Secinājumi

Daudzdzīvokļu māju projekti ir dažādi un izvēle Rīgā ir plaša. To starpā ir gan jaunie projekti Pārdaugavā, gan Daugavas labajā krastā. Iespējams atrast dzīvokļus dažādām gaumēm, jo variācijas un arī cenu diapazons ir plašs. Svarīgi meklēt dzīvokli pēc iespējas Jums labākās atrašanās vietā. Rīgā aug jauno projektu skaits. Vairāki projekti ir pabeigti, bet citi ir tikai sākuma stadijā, tāpēc nekas vēl nav nokavēts. Protams, ja izvēlaties dzīvokli pelnīšanai, ļoti izdevīgi ir izvēlēties jaunos projektus, jo nebūs jāiegulda papildus līdzekļi. Ja nevēlaties ieguldīt arī daudz laika, uzņēmums Flatiro veiksmīgi darbojas izīrēšanas biznesā.