background

Pakalpojumi

Mūsu servisā ietilpst sekojošie pakalpojumi
Mājokļa ievietošanu lielākajos portālos
Flatiro komandā ir pieredzējuši viesmīlības, tūrisma un mārketinga eksperti, kuri izveidos mājokļu sludinājumu aprakstus un pārliecināsies, ka visas labākās mājokļa īpašības tiek izcili attēlotas.
fotogrāfa pakalpojumi
Profesionāli fotogrāfi
Ir teiciens, ka 1 bilde pasaka vairāk nekā 1000 vārdu. Mūsu profesionālie nekustamo īpašumu fotogrāfi iemūžinās bildēs labākās lietas, ko Jūsu mājoklis var piedāvāt. Variet sagaidīt fotogrāfijas, kas varētu būt uz žurnālu vākiem.
Sludinājumu un cenu optimizācija
Mūsu SEO un cenu eksperti seko līdzi iegūtajiem datiem un nodrošina, ka Jūsu mājoklis tiek rezervēts vairāk un peļņa ir lielāka. Mēs turam “roku uz pulsa” tādejādi piesaistot vairāk klientus.
cenu optimizācija
klientu apkalpošana
Klientu apkalpošana
Nodrošinām saziņu ar klientiem no pirmās līdz pēdējai ziņai un to, ka mājoklis ir nevainojamā kārtībā. Parūpēties par viesiem ir mūsu prioritāte. Variet sagaidīt to, ka viesi būs apmierināti un atstās 5/5 atsauksmes, kas, savukārt, palielina rezervāciju skaitu.
Viesu filtrēšana
Mūsu prioritāte ir Jūsu mājokļa drošība, tāpēc  pirms viesu apstiprināšanas tie tieks pārbaudīti, tādejādi nodrošinot to, ka tikai viscienījamākie viesi uzturēsies Jūsu mājoklī.
viesu filtrēšana
mājokļa nodošana
Klientu sagaidīšana un atslēgu apmaiņa
Nodrošinam gudrās mājas slēdzenes un atslēgu seifus ar instrukciju kā iekļūt mājoklī. Izvēloties Dimanta paku viesus mēs sagaidīsim personiski. Tajā pašā laikā nodrošināsim palīdzību viesiem kamēr viņi uzturās Jūsu mājoklī, ja rodas kādi jautājumi. Variet būt droši, mājokļa drošība ir mūsu prioritāte!
Viesu izrakstīšana
Mēs palīdzēsim Jūsu viesiem izrakstīties no mājokļa, tādejādi nodrošinot, ka nekustamais īpašums ir nevainojamā kārtībā, logi un durvis ir aizslēgtas un atslēgas nodotas. Flatiro nodrošina labāko drošību Jūsu nekustamajam īpašumam.
viesu izrakstīšana
tīrīsšanas pakalpojumi
Profesionālus tīrītāji
Gadiem ilgā pieredze nekustamo īpašumu apsaimniekošanā nodrošina izcilu tīrību un kārtību Jūsu mājoklī. Mūsu apkopēji ir instruktēti tīrīt noteiktā un 100% pārbaudītā veidā, izmantojot virsmām un dabai saudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Jūsu mājoklis vienmēr būs nevainojami tīrs.
Augstākās kvalitātes higiēnas piederumus
Flatiro lutina viesus ar augstākās kvalitātes vannas istabas un WC aksesuāriem. Mēs to darām, lai piešķirtu nelielu luksusa sajūtu standarta AirBnB pieredzei.
Kvalitatīvu gultas veļu un dvieļus
Sadarbojamies ar viesnīcu iekārtošanas piederumu vairumtirgotājiem, nodrošinot augstas kvalitātes gultas veļu un aksesuārus. Gultas veļa un dvieļi vienmēr būs tīri, izgludināti un mīksti, kas ir katra viesa vēlme. Pēc katra viesa veicam viesnīcu kvalitātes ķīmisko tīrīšanu un gludināšanu, lai nākošie viesi varētu izbaudīt saldu miegu.
Īpašuma apsaimniekošana
Sākot ar spuldzes nomaiņu līdz pat nepieciešamajiem remontdarbiem, mēs parūpēsimies par īpašuma uzturēšanu un būsim gatavi operatīvi reaģēt nepieciešamības gadījumā. Mēs neliksim Jums uztraukties par ikdienas sīkumiem.
Papildus servisi
Nodrošinam klientiem transportu, iepazīstinam ar tūrisma iespējām Latvijā, uzklausam katra klienta vēlmes un piedāvājam labākās iespējas to apmierināšanai. Sadarbojamies ar vairākām tūrisma un izklaides kompānījām, lai spētu apmierināt visas klienta vēlmes.
background
Piesaki savu īpašumu jau tagad
Mēs novērtēsim Jūsu nekustamo īpašumu potenciālu un sniegsim iespējamo peļņas aprēķinu 24h laikā!

    * Uzzini cik vari nopelnīt nopelnīt ar savu nekustamo īpašumu.